Http://kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych/

Http://kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych/ Nasza kancelaria przestrzega etyki zawodowej. Naszym priorytetem jest dobro klienta. Wszyscy nasi klienci są dla nas równi i w ich sprawy wkładamy takie samo zaangażowanie. Kancelaria Adwokacka Stanisław Wrona posiada długoletnią tradycje i jeszcze dłuższe doświadczenie. Kancelaria oferuje wiele usług, do najważniejszych należą; doradztwo prawne, w tym podatkowe, sporządzanie i opiniowanie umów, zastępstwa procesowe, pomoc w zakładaniu spółek oraz windykację należności. Posiadamy wykształconą kardę pracowniczą która rozpatruje sprawy będąc pod okiem doświadczonych adwokatów.

Szczegóły strony kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych:

Podlinkuj stronę kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych:

Http://kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych/

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Otwarte fundusze emerytalne »

  Na naszej stronie odpowiadamy na pytania, w jaki sposób zagwarantować sobie w przyszłości wysoką emeryturę? Odpowiedź nie jest łatwa, ponieważ kryzys doprowadza do zwiększenia wieku emerytalnego. Chociaż przejście na emeryturę wydaje się dosyć odległe szczególnie młodym osobą, dlatego właśnie to dla nich między innymi skierowane są systemy oszczędzania za pomocą otwartych funduszy emerytalnych. OFE pozwala nam na zainwestowanie pieniędzy, a w przypadku naszej śmierci możemy wskazać spadkobiercę naszych oszczędności.

  Data dodania: 17 05 2012 · detale »
 • Niemcy praca »

  Polskim opiekunkom (opieka Niemcy) osób starszych w Niemczech praca na czarno już się nie opłaca. Polskie agencje płacą im bowiem nie tylko wysokie zarobki, ale zapewniają także pełne wsparcie oraz bogaty pakiet świadczeń.

  Podstawowe wynagrodzenie wynosi tam nawet 5000 zł miesięcznie „na rękę”. Do tego dochodzą wysokie premie, np. za długotrwałą współpracę (praca w Niemczech) lub pozostanie w Niemczech przez okres świąteczny.

  Legalna praca w Niemczech niesie za sobą także takie plusy jak m. in. ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki ZUS) i 24-godzinną opiekę koordynatora.

  Kobiety zajmują się seniorami, spędzają z nimi czas i pomagają im w codziennych czynnościach domowych, np. w sprzątaniu czy robieniu zakupów.

  Warunkiem do zdobycia pracy jest znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy w opiece.

  Data dodania: 04 12 2013 · detale »
 • Biuro rachunkowe Dzierżoniów Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 06 05 2014 · detale »