Karcher Kraków

Karcher Kraków Autoryzowany dealer Karcher - spółka ASC-PRO oferuje: myjki, maszyny sprzątające, odkurzacze piorące, szorowarki, zamiatarki i wiele innych cenionych towarów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od kilku dekad udowadnia liczba korzystających z tych maszyn profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających, jak i detalicznych użytkowników. Posiadamy wysokie umiejętności, które zdobyliśmy w przeciągu dziesięciu lat pracy. Zaawansowany merytorycznie personel naszej spółki, służy klientom radą w całym obszarze naszej działalności. Nasz serwis oferuje dodatkowo sprzedaż części zamiennych. Działamy m.in. na terenie takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Lublin.

Szczegóły strony www.asc-pro.pl:

Podlinkuj stronę www.asc-pro.pl:

Karcher Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 133

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Palety dolnośląskie »

  Platformy jednorazowe – zwykle są z drewna i są dzięki temu artykułem zupełnie naturalnym. Palety drewniane ze względu na swoją wielofunkcyjność, standardy i opłacalność, są najczęściej wykorzystywanymi opakowaniami z drewna. Palety te są w taki sposób wykonane, aby dało się je bezproblemowo transportować za pomocą pojazdów transportowych, co więcej ich obszary domyślnie pasują do transportu oraz składów. Nadzwyczaj ważnym komponentem skuteczności w tym obszarze gospodarki jest możliwość produkcji wg. autorskiego zamówienia klienta jak też oferowanie całościowej gospodarki paletami drewnianymi zawierającej handel, kupno, rotację, odnowę oraz wynajmowanie palet. Dodatkowe oferty oferowane są niekiedy dla firm, jakie zamawiają palety okresowo, na krótki okres, trwa to pod pojęciem możliwości wynajęcia palet drewnianych, także palet euro, w nielimitowanych ilościach równocześnie na wybrany odcinek czasu.

  Data dodania: 06 08 2012 · detale »
 • Domzogrodem.agrolok.pl »

  Do naszego sklepu bardzo często dodawane są nowości, gdy się to dzieje, strona jest odrazu aktualizowana, aby klient miał podgląd na aktualny stan naszego magazynu. Od początku regularnie zaopatrujemy klientów w najlepszej jakości artykuły firm takich jak BROS, SUMIN, THEMAR, Target, FREGATA, Best, Festires, Bayer, Organika Azot, GLOBAL, NOVARTIS. Firma DomZOgrodem zajmuje 259 pozycje w rankingu Rzeczpospolita z 500 największych firm w polsce. Posiadamy bardzo bogatą oferte "na gryzonie", oferujemy takie produkty jak trutki na myszy i szczury, łapki na myszy, elektroniczne odstraszacze na gryzonie.

  Data dodania: 04 06 2014 · detale »
 • Serwis zmywarek swidnica »

  Oferujemy kompleksowa naprawe sprzetu AGD . Zepsula Ci sie zmywarka, lodowka, pralka, a moze twoja klimatyzacja
  jest zagrzybiona i nie chlodzi? Nie wahaj sie, zadzwon do nas, a na pewno przyjedziemy z pomoca! Odwiez nasza strone
  internetowa i dowiedz sie wiecej. Nie zwlekaj skontaktuj sie z nami!

  Data dodania: 01 07 2015 · detale »