Strony związane z hasłem 'niemcy opiekunka':

 • Niemcy praca »

  Opiekunki (opieka Niemcy) osób starszych pracujące w Niemczech zarabiają 4 razy tyle co w Polsce, a na miejscu nie muszą utrzymywać się z własnych pieniędzy. Wyżywienie i zakwaterowanie gwarantują im bowiem podopieczni.

  Zarobki za Odrą sięgają nawet 5000 zł miesięcznie na rękę, powiększane często dodatkowymi premiami i bonusami, które wynieść mogą nawet kilkaset euro!

  Warunkami, które trzeba spełnić, żeby znaleźć pracę (praca w Niemczech) są dobra znajomość języka i doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi lub chorymi. Niemieccy seniorzy zatrudniają najchętniej panie po 40-ce, pracowite i serdeczne.

  Ze strony agencji, kobiety mają zapewnione ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki ZUS-owskie), legalność zatrudnienia i pomoc koordynatora 24h/dobę.

  Długość wyjazdu zależna jest od chęci i dyspozycyjności opiekunki, nie może być jednak krótsza niż 1 miesiąc.

  Data dodania: 04 12 2013 · detale »
 • Niemcy praca »

  Legalna praca w Niemczech daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także bardzo bogaty system świadczeń!

  Polskie agencje pracy (praca w Niemczech), działające w imieniu niemieckich seniorów, najczęściej zatrudniają kobiety po 50. roku życia. Za dobrą, troskliwą opiekę płacą im od 850 do 1300 Euro miesięcznie! Zapewniają przy tym kartę EKUZ, dowolność przy wyborze oferty, a także nieprzerwaną opiekę koordynatora.

  Oprócz podstawowego obowiązku opieki (opieka Niemcy) nad podopiecznym, kobiety często pomagają seniorom zajmować się domem. W zamian, otrzymują od nich bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

  Jedynymi wymogami, które muszą spełnić kandydatki są znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie w opiece, zdobyte chociażby we własnej rodzinie.

  W ramach bogatych programów lojalnościowych opiekunki dostają premie, a przy ofercie na minimum 3 miesiące - zwrot kosztów dojazdu.

  Data dodania: 04 12 2013 · detale »
 • Niemcy praca »

  Polskim opiekunkom (opieka Niemcy) osób starszych w Niemczech praca na czarno już się nie opłaca. Polskie agencje płacą im bowiem nie tylko wysokie zarobki, ale zapewniają także pełne wsparcie oraz bogaty pakiet świadczeń.

  Podstawowe wynagrodzenie wynosi tam nawet 5000 zł miesięcznie „na rękę”. Do tego dochodzą wysokie premie, np. za długotrwałą współpracę (praca w Niemczech) lub pozostanie w Niemczech przez okres świąteczny.

  Legalna praca w Niemczech niesie za sobą także takie plusy jak m. in. ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki ZUS) i 24-godzinną opiekę koordynatora.

  Kobiety zajmują się seniorami, spędzają z nimi czas i pomagają im w codziennych czynnościach domowych, np. w sprzątaniu czy robieniu zakupów.

  Warunkiem do zdobycia pracy jest znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy w opiece.

  Data dodania: 04 12 2013 · detale »
 • Opinie Opiekunek »

  Praca opiekunki osób starszych to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Dzięki agencji pracy może stać się opłacalne, legalne i bezpieczne. Wiedzą to kobiety pracujące wiele lat w tej branży. Aby uchronić inne opiekunki przed nieuczciwymi firmami opisują swoje spostrzeżenia i odczucia.
  - Na polskim rynku istnieje wiele agencji pracy. Przez to trudno wybrać tę jedyną. Z myślą o niezdecydowanych opiekunkach powstało forum Opinie opiekunek (Opinie opiekunek). To właśnie tu doświadczone w opiece kobiety opisują swoją współpracę z firmami i pomagają innym w wyborze agencji pracy – mówi Administrator forum.
  Opinie opiekunek mogą również pomóc agencjom w poprawie i zmianie warunków pracy.

  Data dodania: 13 04 2015 · detale »
 • Praca w Niemczech »

  Kiepska sytuacja finansowa rodziny to najczęstsza przyczyna wyjazdów polskich opiekunek osób starszych do pracy do Niemiec. Za zachodnią granicą naszego kraju mają szansę zarobić nawet 4 razy więcej niż w Polsce.
  Agencje pracy, takie jak Hilfeneo z Gliwic (opieka Niemcy), poszukują kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka Niemieckiego. Dzięki takim umiejętnością, kobiety mogą zapewnić profesjonalną pomoc seniorom. Poza codzienną pielęgnacją, ważna jest również pomoc w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, gotowanie czy robienie zakupów. Opiekunki zapewniają seniorom także czas wolny: prowadzą rozmowy oraz aktywizują w pracach domowych.
  Kobiety za pośrednictwem agencji pracy zarabiają nawet 5000zł na rękę (praca w Niemczech). Dodatkowe premie i bonusy, które otrzymują w kresach świątecznych, znacznie zwiększają ich miesięczne wypłaty. Rodziny podopiecznych zapewniają kobietom darmowe wyżywienie i zakwaterowanie, dzięki którym kobiety nie muszą wydawać nic na własne utrzymanie podczas oferty.

  Data dodania: 13 07 2015 · detale »