Biznes, Finanse Kategoria: Biznes, Finanse

Najnowsze:

 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Dlaczego warto korzystać z usług biura rachunkowego?

  Dlaczego warto postawić na rzetelne biuro rachunkowe Warszawa? Bowiem w rzeczywistości mało kiedy dysponujemy wiedzą z zakresu księgowości, rachunkowości czy nawet prawa podatkowego jakie obowiązuje w naszym kraju. Niech zatem rachunkowość Warszawa będzie czymś, czym zajmą się profesjonaliści oraz rzetelni fachowcy a my najzwyczajniej w świecie zyskamy pewność, iż część zadań związanych z działalnością naszej firmy spadnie na barki wspomnianego biura rachunkowego. Oczywiście to alternatywa i opcja, za którą co zrozumiałe przemawia wiele argumentów czy swoistych zalet, niejednokrotnie nie doceniana do momentu aż najzwyczajniej w świecie nie przekonamy się o tym jak wiele możemy zyskać. Pewnie, że biuro rachunkowe to gwarancja oraz świadomość tego, iż ważnymi kwestiami i zagadnieniami związanymi z księgowością a tym samym rachunkowością zajmują się ludzie którzy na tym się znają. Warto zatem czym prędzej zgłosić się do odpowiedniego biura rachunkowego i zapoznać się z jego jakże atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 17 04 2018 · detale »
 • Sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych, »

  Jesteś przedsiębiorcą lub dopiero zakładasz firmę? W takim razie potrzebujesz kase lub drukarke fiskalną. Zapraszamy do naszego sklepu w Przeźmierowie koło Poznania! Prowadzimy również sprzedaż internetową. Fiskus Computer Service to firma z wieloletnim doświadczeniem! Posiadamy duży wybór kas i drukarek fiskalnych w dobrych cenach! Prowadzimy też serwis urządzeń fiskalnych, oraz wykonujemy fiskalizację i przeglądy okresowe urządzeń. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 08 02 2018 · detale »
 • Biuro Rachunkowe Business:: księgowość, podatki Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe BUSINESS jest zespołem oferującym Państwu swoje bogate doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Oferujemy swoje usługi małym i dużym firmom. Zapewniamy przygotowanie dokumentów zawsze na czas. Oferujemy doradztwo i konsultacje.

  Data dodania: 21 11 2017 · detale »
 • Kredyt Pożyczka na dowód Osobisty Bez Zaświadczeń Online »
  Pożyczki, kredyty na sam dowód osobisty http://kredyt66. pl od 100 zł do 200. 000 tyś zł w 15 min
  szeroka gama instytucji finansowych pomoże ci w dobraniu odpowiedniej pożyczki.
  Szybki czas realizacji i przelew środków na konto.
  - pożyczka na dowód
  - pożyczki na dowód
  - chwilówka na dowód
  - kredyt na dowód
  - kredyty na dowód
  wejdz na naszą strone, wypełnij wniosek
  i po chwili ciesz sie gotówką na swoim koncie

  Data dodania: 30 10 2017 · detale »
 • Wycena SEO »

  Formularz wyceny dla klientów poszukujących ofert pozycjonowania stron internetowych. Prosimy o podanie jak najbardziej dokładnych informacji, dzięki czemu będziemy mogli przygotować dla Państwa spersonalizowaną propozycję, dedykowaną pod konkretny model biznesowy Państwa strony.

  Data dodania: 16 10 2017 · detale »
 • Praca w Niemczech »

  Kiepska sytuacja finansowa rodziny to najczęstsza przyczyna wyjazdów polskich opiekunek osób starszych do pracy do Niemiec. Za zachodnią granicą naszego kraju mają szansę zarobić nawet 4 razy więcej niż w Polsce.
  Agencje pracy, takie jak Hilfeneo z Gliwic (opieka Niemcy), poszukują kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka Niemieckiego. Dzięki takim umiejętnością, kobiety mogą zapewnić profesjonalną pomoc seniorom. Poza codzienną pielęgnacją, ważna jest również pomoc w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, gotowanie czy robienie zakupów. Opiekunki zapewniają seniorom także czas wolny: prowadzą rozmowy oraz aktywizują w pracach domowych.
  Kobiety za pośrednictwem agencji pracy zarabiają nawet 5000zł na rękę (praca w Niemczech). Dodatkowe premie i bonusy, które otrzymują w kresach świątecznych, znacznie zwiększają ich miesięczne wypłaty. Rodziny podopiecznych zapewniają kobietom darmowe wyżywienie i zakwaterowanie, dzięki którym kobiety nie muszą wydawać nic na własne utrzymanie podczas oferty.

  Data dodania: 13 07 2015 · detale »
 • Www.e-adwokat.com.pl »

  Utworzona przez nas kancelaria posiada szeroką sieć kontaktów, która umożliwia kierowanie naszych usług zarówno do przedsiębiorstw w obrębie kraju, jak i zagranicznych. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta. Nasza oferta skierowana jest głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, lecz wraz z rozwojem firmy, oferta będzie się poszerzać. Wieloletnia praca w innych przedsiębiorstwach, pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie, które obecnie wykorzystujemy. Jesteśmy także w stałym kontakcie z działającą na zielonogórskim rynku kancelarią notarialną.

  Data dodania: 08 01 2015 · detale »
 • Kursymedialne.pl »

  Jeśli kochasz robić zdjęcia i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku to mamy dla Ciebie wspaniałą oferte, kurs filmowania we Wrocławiu.Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób dorosłych, zainteresowanych realizacją profesjonalnych filmów. Jeśli jeseteś zainteresowany to serdecznie zapraszamy na naszą strone internetową.

  Data dodania: 23 12 2014 · detale »
 • Gravis.com.pl »

  Masz problem z rachunkowością lub problemy z urzędem skarbowym? My zwolnimy Ci z obowiązku martwienia się tymi problemami tak abyś mógł zając się rzeczami istotnymi dla Ciebie. Firma Gravis oferuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat naszej firmy to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 03 12 2014 · detale »
 • Porownanieferomonow.pl : Feromony »

  Chcesz poproawić swoją atrakcyjnośc w oczach płuci przeciwnej? Zaglądnij na naszą strone i zakup buteleczke feromonów, a kobieta lub meszczyzna z którym jestes umówiony napewno Ci się nie oprze. Dzięki feromonom nie stajemy się bogami seksu, ale wypadkową między tymże bóstwem a nami samymi. Jeśli jestes zainteresowany i chciałbyś dowiedzieć się wiecej na ten temat serdecznie zapraszamy na naszą strone.

  Data dodania: 18 06 2014 · detale »
 • Wycinka drzew dolnośląskie: www.clt.com.pl »


  Cleaning-team to firma z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie sprzątania zarówno dla małych firm, jak i dużych zakładów o zróżnicowanym profilu działalności.Cleaning-team zatrudnia profesjonalnie przeszkolony i doświadczony personel. Nasi pracownicy przestrzegają wysokich standardów wykonywania usług, a ponadto dostosowują się do oczekiwań naszych Klientów i Partnerów.

  Data dodania: 06 06 2014 · detale »
 • Wizy do indii: www.visarussia.eu »


  Firma visarussia serdecznie zaprasza! W obszarze działań, jakimi zajmuje nasza fima znajduje się przede wszystkim pośrednictwo przy pozyskiwaniu wiz oraz usługi konsularne. Oferta proponowana przez naszą firmę obejmuje pomoc przy uzyskaniu wiz zarówno turystycznych, jak i służbowych, dla osób indywidualnych oraz przy wyjazdach grupowych. Kierunek na wschód od naszego kraju, w tym przede wszystkim Rosja i byłe kraje republiki ZSRR, stanowią obszar szczególnego zainteresowania naszej firmy.

  Data dodania: 28 05 2014 · detale »
 • Apartamentywroclawskie.pl/category/apartamenty-wroclaw/ »

  Apartament Oławska II jest apartamentem położonym przy ulicy Oławskiej 18. Przeznaczony jest na nocleg dla maksymalnie 4 osób. Powierzchnia apartamentu jest równa 50m2. Apartament wyposażony jest w 2 sypialnie z rozkładanymi kanapami, ponadto salon z telewizorem, rozkładanym zestawem wypoczynkowym. Apartament wyposażony jest w kuchnie oraz bezprzewodowe Wi-Fi.

  Data dodania: 06 05 2014 · detale »
 • Biuro rachunkowe Dzierżoniów Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 06 05 2014 · detale »
 • Http://kancelaria-lofty.pl/oferta/obsluga-inwestycji-budowlanych/ »

  Nasza kancelaria przestrzega etyki zawodowej. Naszym priorytetem jest dobro klienta. Wszyscy nasi klienci są dla nas równi i w ich sprawy wkładamy takie samo zaangażowanie. Kancelaria Adwokacka Stanisław Wrona posiada długoletnią tradycje i jeszcze dłuższe doświadczenie. Kancelaria oferuje wiele usług, do najważniejszych należą; doradztwo prawne, w tym podatkowe, sporządzanie i opiniowanie umów, zastępstwa procesowe, pomoc w zakładaniu spółek oraz windykację należności. Posiadamy wykształconą kardę pracowniczą która rozpatruje sprawy będąc pod okiem doświadczonych adwokatów.

  Data dodania: 28 03 2014 · detale »
 • Http://kancelaria-lofty.pl/ »

  Nasza kancelaria znajduje się w bardzo wygodnym miejscu gdyż znajduje się w centrum Wrocławia i zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm i klientów indywidualnych. Jako kancelaria zawsze przestrzegamy etyki zawodowej i kierujemy się dobrem klienta. Każdy klient cieszy się u nas równością i dyskretnością. Sprawa każdego klienta jest realizowana na takim samym poziomie i z takim samym profesjonalizmem, więc każdy klient bez wyjątku może czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie.

  Data dodania: 19 03 2014 · detale »
 • Hafciarki »

  Na początku dwudziestego wieku wyprodukowano pierwsze maszyny haftujące. Pierwsze sterowania maszyn hafciarskich przebiegało za pomocą dziurkowanych taśm, gdzie zapisywano dane w cyfrowe postaci i podobnie jak w tokarkach numerycznych nie zaawansowana elektronika sterowała całą maszynerią. W 90-tych latach do maszyn haftujących zawitały komputery, które zagościły na dobre. Dziś procesory w komputerach posiadają ogromne moce obliczeniowe jak i pamięci wewnętrzne co daje nieosiągalne dotąd możliwości w hafciarstwie. Rozwój hafciarek jest błyskawiczny, posiadamy na dzień dzisiejszy wielogłowicowe, wielokolorowe automaty hafciarskie z automatycznym obcinaniem nici, wyposażone w różne rodzaje przystawek, takich jak cekiny, kordonki, itp. Naszą pełną ofertę zajdziesz na stronie www.hafciarka.com

  Data dodania: 30 01 2014 · detale »
 • Niemcy praca »

  Polskim opiekunkom (opieka Niemcy) osób starszych w Niemczech praca na czarno już się nie opłaca. Polskie agencje płacą im bowiem nie tylko wysokie zarobki, ale zapewniają także pełne wsparcie oraz bogaty pakiet świadczeń.

  Podstawowe wynagrodzenie wynosi tam nawet 5000 zł miesięcznie „na rękę”. Do tego dochodzą wysokie premie, np. za długotrwałą współpracę (praca w Niemczech) lub pozostanie w Niemczech przez okres świąteczny.

  Legalna praca w Niemczech niesie za sobą także takie plusy jak m. in. ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki ZUS) i 24-godzinną opiekę koordynatora.

  Kobiety zajmują się seniorami, spędzają z nimi czas i pomagają im w codziennych czynnościach domowych, np. w sprzątaniu czy robieniu zakupów.

  Warunkiem do zdobycia pracy jest znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy w opiece.

  Data dodania: 04 12 2013 · detale »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Finanse